Bokor Hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


you`re my fav♥rite work of art
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Krantas

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Frankie Sandford
I`m the most AWESOME person I know
Frankie Sandford


Pranešimų skaičius : 492
Join date : 2011-06-20
Metai : 35

Krantas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Krantas   Krantas Icon_minitimeTr. 08 03, 2011 9:09 pm

...
Atgal į viršų Go down
https://bokorhill.forumlt.com
Louis Tomlinson
He broke her heart. She broke his X-box. I think we all know who cried more...
Louis Tomlinson


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2012-04-19
Metai : 32

Krantas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Krantas   Krantas Icon_minitimeŠt. 04 21, 2012 8:13 am

Ateina neskubėdamas, truputį pasivaikščiojęs prisėda ant kranto ir žiūri kažkur į tolį. Saulei normaliai į akis paspiginus išsitraukia akinius nuo saulės, aišku ir užsideda juos.
Atgal į viršų Go down
Minka Kelly
Tiki meile iš pirmo žvilgsnio ar man praeiti dar kartą?
Minka Kelly


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2012-04-19

Krantas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Krantas   Krantas Icon_minitimeŠt. 04 21, 2012 10:40 am

Atkaukši čia Minka su savo kilometriniais kablais.Atėjusi stapteli ir akytėm apžiūri aplinką.Pastebėjusi,kad gan smarkiai šviečia saulė išsitraukė akinius nuo saulės ir užsidėjo.Pamačiusi Louis'ą greitu žingsneliu prieina prie jo ir apsikabina iš už nugaros.-Labas,mažuti,-tyliai pasako jam į ausį.
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson
He broke her heart. She broke his X-box. I think we all know who cried more...
Louis Tomlinson


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2012-04-19
Metai : 32

Krantas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Krantas   Krantas Icon_minitimeŠt. 04 21, 2012 2:40 pm

Išgirdus jos balsą iškart neutralioj jo išraiškoj atsiranda šypsena su visais colgeitiniais dantim,-Zuikis,- dar plačiau nusišypso pakėlęs į ją galvą. Atsistojęs greitai nusivalo kelnes, kad murzinas čia nestovėtų. Vis dar su šypsena apkabina jis Minką,- Pasiilgau tavęs,- įsisiurbia jai į lūpas, o po to vėl nustato savo mieliakinę šypsenikę.
Atgal į viršų Go down
Minka Kelly
Tiki meile iš pirmo žvilgsnio ar man praeiti dar kartą?
Minka Kelly


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2012-04-19

Krantas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Krantas   Krantas Icon_minitimeSk. 04 22, 2012 10:15 am

Kai pamatė jo tą šypsenikę iškarto jos veide atsirado šypsenikė.Nusijuokia,nes buvo pavadinta zuikio garbei.Kai jis ją apsikabina Minka tik nusišypsojusi taipogi jį apsikabina.-Aaš tavęs taipogi,mažuti,-nusišypso ir pajautusi jo lūpas greitai atsakė jam į bučinį jį pratesdama.Kai jis atsitraukė Minka pati jį prisitraukusi įsisiurbia jam į lūpas.
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson
He broke her heart. She broke his X-box. I think we all know who cried more...
Louis Tomlinson


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2012-04-19
Metai : 32

Krantas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Krantas   Krantas Icon_minitimeSk. 04 22, 2012 6:27 pm

Aišku Louis'as nenustoja šypsotis, nors ir nebe ta colgeitine šypsena, visgi kaip nesišypsos kai tokia gražuolė priekį stovi. Kai ši jį vėl prisitraukė su malonumu atsakė į jos bučinį, patinka jam tokios merginos. Kadangi jis jau stovėjo ją apsikabinęs rankomis tik nuslydo biški žemiau iki užpakaliuko.
Atgal į viršų Go down
Minka Kelly
Tiki meile iš pirmo žvilgsnio ar man praeiti dar kartą?
Minka Kelly


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2012-04-19

Krantas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Krantas   Krantas Icon_minitimePir. 04 23, 2012 10:36 am

žiūri į jo šypsena ir pati net šypsotis užsimano.Taigi toliau bučiuoja jo lūpas neatsitraukdama nei per milimetrą.Kai jo ranka atsiduria ant jos užpakaliuko Minka tik sukrizena ir toliau bučiuoja jį.Rankytes pakiša po jo maike ir nagučiais bėgioja per jo nugarą.
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson
He broke her heart. She broke his X-box. I think we all know who cried more...
Louis Tomlinson


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2012-04-19
Metai : 32

Krantas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Krantas   Krantas Icon_minitimeAntr. 04 24, 2012 2:14 pm

Bučiuoja ją toliau, po kiek laiko truputuką atsiraukia, bet vis tiek laiko ją apsikabinęs per užpakaliuką. Iš veido minimali šypsena, aišku, niekur nedingo, taigi žiūri jis į jos akis, norėjo dar kažką pasakyt, bet pamiršo jose vos ne paskendęs.
Atgal į viršų Go down
Minka Kelly
Tiki meile iš pirmo žvilgsnio ar man praeiti dar kartą?
Minka Kelly


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2012-04-19

Krantas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Krantas   Krantas Icon_minitimePen. 04 27, 2012 11:07 am

Toliau bučiuoja jo lūpas labai karštais,saldžiais ir aistringais bučinias.Kai jis atsitraukia Minka kiek suraukia nosytę,nes aišku norėjo dar bučinių.Žiūrėjo jam į akis ir pirštukais bėgioja per jo nugarą.-Tai ką veiksim?,-po kiek laiko paklausia,nes gi visi žino,kad Minka negali būti nekalbėdama.
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson
He broke her heart. She broke his X-box. I think we all know who cried more...
Louis Tomlinson


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2012-04-19
Metai : 32

Krantas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Krantas   Krantas Icon_minitimeŠt. 04 28, 2012 9:03 am

-Ir ko tokia piktutė?- paklausia pamatęs, kaip ši susiraukia.Aišku jis supranta iš dalies, bet kadangi jam patinka žmones erzint truputuką tai toliau apsimeta kad nesupranta ir žiūri į ją šypsodamasis. -Viską ką tik panorėsi,- linkteli, vat koks jis geras vaikas yra. Žiūri jis į ją toliau, bet visgi jos lūpom atsispirt jam yra tikriausiai neįmanoma, tai vėl į jas įsisiurbia.
Atgal į viršų Go down
Minka Kelly
Tiki meile iš pirmo žvilgsnio ar man praeiti dar kartą?
Minka Kelly


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2012-04-19

Krantas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Krantas   Krantas Icon_minitimePir. 04 30, 2012 6:48 am

-Tai,kad...Aj nieko,-pasako ir palinksi galvyte.Rankytėm apsivėja jam aplink kaklą ir žiūri jam į akis.-O jei aš noriu veikti tai ką nori tu veikti?,-nusijuokia.Pajutusi jo lūpas atsako jam į bučinį aišku jį pratesdama ir prailgindama.
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson
He broke her heart. She broke his X-box. I think we all know who cried more...
Louis Tomlinson


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2012-04-19
Metai : 32

Krantas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Krantas   Krantas Icon_minitimePir. 04 30, 2012 2:02 pm

Pažiūri į ją dar klausiamai, bet greitai vėl sugrįžta šyspena. -Na tada turėsim probelmą,- nusijuokia,-Nes aš nežinau ką noriu veikti, -šypsosi toliau,- Kažkaip tikėjaus, kad būsi inoringa ir nuspresi tu,-šypt. Toliau ją bučiuoja.
Atgal į viršų Go down
Minka Kelly
Tiki meile iš pirmo žvilgsnio ar man praeiti dar kartą?
Minka Kelly


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2012-04-19

Krantas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Krantas   Krantas Icon_minitimePir. 04 30, 2012 2:44 pm

-Na tikrai,kad turėsim,-nusijuokia.-Nes mano mintis yra labai jau nedoros,-nusijuokia palinksėdama galvyte.-Na kaip matai aš tokia nesu,-nusijuokia ir aišku toliau atsakinėja jam į bučinius juos pratesdama.
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson
He broke her heart. She broke his X-box. I think we all know who cried more...
Louis Tomlinson


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2012-04-19
Metai : 32

Krantas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Krantas   Krantas Icon_minitimeTr. 05 02, 2012 3:31 pm

-Sakai nedoros?- išsišiepia ,- kažkodėl jau dabar man jos patinka,- nusijuokia taip minimaliai,-Tai labai gerai,- aišku šypsena ir toliau ant jo veido. Vėl ją pabučiuoja, sunku tokiom lūpom atsispirti, rankomis dar ir šios užpakaliuką pagraibo.
Atgal į viršų Go down
Minka Kelly
Tiki meile iš pirmo žvilgsnio ar man praeiti dar kartą?
Minka Kelly


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2012-04-19

Krantas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Krantas   Krantas Icon_minitimeSk. 05 06, 2012 7:01 pm

-Aha labai nedoros,-dar patikslindama palinksi galvyte.-Na jei patinka tai tada pabandyk atspėti kokios jos,-pasako ir nusijuokia.Kai pajaučia jo lūpas vėl atsako jam į bučinį jį pratesdama.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Krantas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Krantas   Krantas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Krantas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Bokor Hill :: Ežeras-
Pereiti į: